Mail

Gmail İmza Nasıl Eklenir?

Gmail günümüzde en çok kullanılan mail servislerinden bir tanesidir. Gerek sorunsuz çalışması, gerek yüksek mail kotası ve gerekse ücretsiz olması gmaili en çok kullanılan mail servislerinden bir tanesi haline getirmektedir.

Gmailin bu kadar çok kullanılması yeri geldiği zaman kurumsal yazışmalarımıza bile sahne olmaktadır. Bu nedenle çoğu kullanıcı gmail hesabına imza oluşturmak ve gönderdiği maillerde imza bölümünde kişisel veya kurumsal bilgilerine yer vermekte ve böylece mail gönderdiği kişiler kendisi ve firması hakkında daha fazla bilgi sahibi olmaktadır.

Hadi şimdi görsel olarak gmail imza ekleme işlemine başlayalım;

1- Gmail hesabımıza giriş yaptıktan sonra sağ üst tarafta yer alan çark ikonuna tıklıyoruz ve “ayarlar” butonuna tıklıyoruz.

Gmail imza oluşturma 1. adım

2- Sonraki adımda sol üstte yer alan “Genel” ikonuna tıklıyoruz ve ardından sayfanın orta bölümündeyer alan “İmza:” Seçeneğine geliyoruz ve gönderdiğimiz maillerde görünmesini istediğimiz imzamızı oluşturuyoruz. Ardından sayfanın en alt kısmında yer alan değişiklikleri kaydet butonuna basıyoruz.

Gmail imza oluşturma 2. adım

 

İşte bu kadar. 🙂 Artık gmail üzerinden gönderdiğimiz maillerde imzamız gözükecektir.

Etiketler

Melibera

Melibera Web Hizmetleri 2014 yılında kurulmuş ve müşterilerine çözüm ortaklığı sağlayan bir kuruluştur. Alanında uzman kişilerin bir araya gelerek birbirleri ile dayanaşarak ilerlettiği Melibera, İlerleyen dönemlerde yükselişini arttırmak ve sektörün öncülerinden olmak istemektedir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.