X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

Referanslarımız

Çalışmalarımız hakkında daha detaylı fikir edinebilmeniz için referanslarımz inceleyebilirsiniz.


Web Tasarım

Günümüzde iş dünyasının büyük bir bölümü dijital ortamlara kaymış durumdadır ve bir çok firma satışlarının büyük bir bölümünü web siteleri ve diğer dijital platformlar üzerinden gerçekleştirmektedir. Melibera.com olarak 2014 yılından itibaren sayısız referansımız ile web tasarım alanında yüzde yüz müşteri memnuniyeti misyonu ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Web tasarım çalışmalarımız sırasında öncelikli olarak sektörünüzün ihtiyaçlarını ve sizi en iyi şekilde tanıtacak web sitesini projelendirerek size sunmaktayız. Web site tasarımınızın taslak halinin tarafınıza iletilmesinin ardından sizlerden gelecek revizeleri gerçekletirerek web sitenizin son halini almasını salamaktayız.

Web Tasarım Çalımalarımızın işlem adımlar nedir? 


1. Ön Görüşme Ön görüşme adımında size en uygun web sitesini hazırlayabilmek adına sizden sektörünüz ile ilgili bilgiler talep etmekteyiz ve fiyat teklifimizi iletmekteyiz.

2. Projelendirme  İlk olarak sizlerle yaptığımız görüşmeler neticesinde size uygun olduğunu düşündüğümüz tasarım taslaklarını tarafını tarafınıza iletmekteyiz. Sizin onayınızı alarak beğendiğiniz taslak üzerinden çalışmalarımza başlamaktayız.

3. Proje Sunumu Projelendirme aşamasında seçmiş olduğunuz taslak üzerinde web siteniz hazırlanarak tarafınıza sunumu yapılmaktadır. Sunum aşamasnda web sitenizin tamamını incelemeniz ve revize edilmesini istediğiniz alanları bize iletmeniz talep edilir.

4. Revize Aşaması Proje sunumu aşamasında sizden alınan direktifler ile web sitenizin son hali hazırlanır. Web sitenizin son hali ile tekrar tarafınıza sunumu yaplır ve onayınız alınır.

5. Web Sitenizin Aktif edilmesi lk 4 adımda yer alan işlemlerin tamamlandktan sonra tarafınıza hazırlanan web sitesi dosyaları hosting hizmetinizin içerisine yüklenerek web siteniz aktif edilir.

Top