Garantili SEO

Seo hizmetlerinde fark etmişsinizdir birçok Seo firması ilk 3 sırayı garanti eder. Peki, hiç düşündünüz mü nasıl garanti ediyorlar? Evet, işini ciddiyetle yapan birçok firma mevcut ancak işini ciddiyetle yapmayan ve havada kalan bir çok vaat mevcut.

Seo hizmeti kimine göre çok basit bir işlemdir. Google´ın ne istediğini çözmüş ve Google´a karşı nasıl davranması gerektiğini bilen firmalar yada kişiler küçük bir çocuğu büyütür gibi adımlar atarak web sitelerinizi Google´ın istediği olgunluğa getirir. Seo bize göre tam olarak budur. Küçük bir çocuk yetiştirir gibi davranmak ve büyüdüğünde olgun ve başarılı bir genç çocuk sahibi olmak. Seo çalışmaları yaparken web sitelerimize Google´ın istemeyeceği işlemler yaparsak web sitemiz yaramaz bir çocuk unvanı kazanacaktır ve istediğimiz sıralamalara kavuşamayacaktır. Ancak web sitelerimizin Seo çalışmalarını yaparken olgunca davranır ve karakter sahibi bir çocuk sahibi olursanız sıralamalarda nasıl yükseldiğinizi göreceksiniz.

Melibera Seo, Seo çalışmalarınızı yaparken öncelikle sektör analizi yapmaktadır ve bulunduğunuz sektörün durumuna göre size sıralama vaadinde bulunmaktadır. Sektör analizi işi bilen bir Seo firması için gelinebilecek konumu az çok kafada planlamaya yaramaktadır. Yapılan fiyatlandırmada buna göre yapılmaktadır. 1 Ay içerisinde başarıya ulaşılabilecek bir site ile 3 ay içerisinde başarıya ulaşılabilecek web sitelerine yapılan Seo çalışmaları aynı ücretle olmamalıdır.

Melibera Seo çalışmalarınızı yaparken öncelikle ilk sayfa garantili Seo hizmeti vermektedir. Referanslarımıza baktığınızda çalıştığımız her sektörde ilk sayfa başarısına ve çoğunda ilk 3 sıralama başarısına ulaşmış bulunmaktayız. (Çalışmayı bırakan web sitelerinde sıralama kayıpları yaşanmaktadır. Sektörde Seo çalışması yapan diğer firmaların olması sıralama kaybedilmesi çok doğal bir olaydır.)

Sizde Seo çalışmalarınız için melibera ile iletişime geçebilir ve sektörünüzü ve web sitelerinizi inceletebilirsiniz. Yapılacak çalışmayı detaylandırdığımızda bizimle çalışmaya karar verirseniz yakalayacağımız başarının sonucunda bizi ister istemez çevrenize methettiğinizi görecek ve siz bile şaşıracaksınız bu kadar kısa sürede bu kadar büyük bir başarıya.

 

 

“Garantili SEO” üzerine 3 yorum

  1. Sizlere çok ama çok teşekkür ederiz! Firmamıza Google aramalarında ilk sayfa garantisi verdiniz ve şuan web sitemiz google aramalarında 2. sırada yer alıyor. Devamlı olarak sizinle çalışacağız çok teşekkürler

    Yanıtla

Yorum yapın