X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

Kurumsal Firma Web Tasarım

AnasayfaYazılımlarKurumsal Firma Web Tasarım

Kurumsal Firma Web Tasarım


Bu kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Tek Sefer Öde

Kendi Hostuna Yükle

Ömür Boyu Kullan!

Sıkça Sorulan Sorular

Her yıl ödeme yapmam gerekir mi?

Web tasarım hizmetimizin ödemesi tek seferlik olmaktadır ve sonraki yıllarda tekrar ödeme yapmanıza gerek yoktur.

İstediğim kadar domaine kurabilir miyim?

Web tasarımlarımız domaine lisanslı olarak verilmektedir ve farklı domainlerde kullanılamazlar.

Daha sonra lisans değişikliği yapabilir miyim?

Web tasarım hizmetiniz tamamlandıktan sonra domain değiştirme işlemi ücret karşılığında gerçekleştirilmektedir.

Kendi hostumda barındırabilir miyim?

Evet barındırabilirsiniz. Kendi hostunuzda barındırmak isterseniz sunucu gereksinimlerini sağlamanız gerekmektedir. Hosting hizmetinizi bizde barındırmanız durumunda 1 yıl sınırsız hosting hizmeti ücretsizdir.

Teknik destek veriyor musunuz?

Ürünlerimizin standart işleyişi ile ilgili olabilecek her türlü sorun, hata ve aksaklık konularında teknik destek sunmaktayız. Bunun dışında kalan tüm konularda ücretli destek almanız gerekmektedir.

Ne kadar süre içerisinde teslim edilir?

Web siteleriniz ortalama 1 hafta ile 3 hafta aralığında tamamlanmaktadır.

Teslimat nasıl yapılıyor?

İş başlangıcında siteniz üzerinde yapılmasını istediğiniz işlemleri belirliyoruz ve işin ortasında ve sonunda tekrar size onaya sunuyoruz ve web tasarım sürecinizi bitiriyoruz.

Kredi Kartı ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde hizmet fiyatına banka komisyonuda eklenmektedir.

Banka Havale/EFT şeklinde ödeme yapabilir miyim?

Havale ve EFT İle ödeme yapabilirsiniz.

Ek modül ve düzenlemeler yapar mısınız?

Özel istek ve talepleriniz ücreti mukabilinde, iş müsaitliği durumuna göre değerlendirilmektedir.

Geri iade imkânım var mı?

Malesef. Yazılımlarımız domaine lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

Yazılımı alt klasörde veya subdomain olarak çalıştırabilir miyim?

Yazılımlarımızı sitenizin alt klasöründe çalıştırabilirsiniz. Fakat subdomain olarak çalıştıramazsınız. Ya subdomain ya da ana domain olacak şekilde lisans tanımlaması yapılabilmektedir. Ek olarak, alt dizinden ana dizine taşımak için sürükle/bırak yapmanız yeterlidir.

Yaygın inancın tersine, Lorem Ipsum rastgele sözcüklerden oluşmaz. Kökleri M.Ö. 45 tarihinden bu yana klasik Latin edebiyatına kadar uzanan 2000 yıllık bir geçmişi vardır. Virginia'daki Hampden-Sydney College'dan Latince profesörü Richard McClintock, bir Lorem Ipsum pasajında geçen ve anlaşılması en güç sözcüklerden biri olan 'consectetur' sözcüğünün klasik edebiyattaki örneklerini incelediğinde kesin bir kaynağa ulaşmıştır. Lorm Ipsum, Çiçero tarafından M.Ö. 45 tarihinde kaleme alınan "de Finibus Bonorum et Malorum" (İyi ve Kötünün Uç Sınırları) eserinin 1.10.32 ve 1.10.33 sayılı bölümlerinden gelmektedir. Bu kitap, ahlak kuramı üzerine bir tezdir ve Rönesans döneminde çok popüler olmuştur. Lorem Ipsum pasajının ilk satırı olan "Lorem ipsum dolor sit amet" 1.10.32 sayılı bölümdeki bir satırdan gelmektedir.

1500'lerden beri kullanılmakta olan standard Lorem Ipsum metinleri ilgilenenler için yeniden üretilmiştir. Çiçero tarafından yazılan 1.10.32 ve 1.10.33 bölümleri de 1914 H. Rackham çevirisinden alınan İngilizce sürümleri eşliğinde özgün biçiminden yeniden üretilmiştir.


Top