X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

Kişisel Veriler ve Genel Gizlilik Sözleşmesi

AnasayfaKişisel Veriler ve Genel Gizlilik Sözleşmesi

Melibera.com sitesinde işlem yapmadan önce lütfen bu Gizlilik Politikasını okuyunuz, Gizlilik Politikası'nı kabul etmiyorsanız, lütfen melibera.com sitesi üzerinde işlem yapmayınız.

Bu Gizlilik Politikası melibera.com için geçerlidir ve melibera.com üzerinde bahsi geçen diğer siteler için bağlayıcı niteliği bulunmamaktadır.

Bu Gizlilik Politikası ile melibera.com un şartlarını kabul etmiş olmaktasınız.

 

Kişisel Bilgi

Ürünlerimiz ile ilgili bilgi vermekte, İşinize yarayacağını düşündüğümüz yeni ürünler ile ilgili sizleri bilgilendirmek, ürün satışı yapmak ve satış sonrası destek işlemleri için melibera.com sitesinde; isminiz, adresiniz, e-posta adresiniz ve telefon numaranız gibi size özel, kişisel bilgilerinizi istememiz gerekebilir.

Mevcut bilgileriniz yeterli olmadığı durumda ek bilgiler sizden e-posta, telefon veya faks gibi iletişim araçları ile istenebilir. Tüm bu kapsam içerisinde toplanan bilgi melibera.com sitesinde kişisel bilgi olarak nitelendirilmektedir.

 

Otomatik Olarak Toplanan Kişisel Olmayan Bilgi

Melibera.com siteyi ziyaretiniz sırasında, İnternet protokol adresiniz, bilgisayarınızın işletim sistemi, tarayıcı tipiniz, trafik biçimleri ya da herhangi ilgili Web sitelerinin adresi gibi belirli teknik bilgiyi toplamamıza imkân veren teknolojileri kullanabilir.

Ziyaretçilerimiz hakkında daha detaylı bilgi elde etmek için sitemiz tarafından bilgisayarınıza cookie -çerez- olarak nitelendirilen bilgi dosyaları gönderilebilir.

Bu dosyalar tamamen kullandığınız sistem ile ilgili teknik bilgi içeren ve dünyada yaygın olarak kullanılan dosyalardır.

 

Bilginin Paylaşımı

melibera.com kişisel bilgi içermeyen veriyi (Kullanılan işletim sistemi, ziyaretçilerin cinsiyeti vb.) 3. şahıslar ile bilgi vermek amacıyla paylaşabilir.

Yasal olarak tarafımızdan istenmedikçe kişisel olarak nitelendirilen özel bilgiler 3. şahıslar ile paylaşılmamaktadır.

Melibera.com kişisel bilgileri; bilgi veya promosyon amaçlı şirket bünyesindeki diğer siteler ile paylaşılabilir.

Alınan hizmete bağlı olarak (SSL, domain, lisans vb.) melibera.com kullanıcı bilgilerini tescil veya hizmetten yararlandırma işleminde kullanmak için 3. taraflar ile paylaşabilir.

(SSL, domain, lisans vb.) Burada paylaşımın amacı işlemin gerçekleşmesi için gerekli olan zorunlu bilgilerin ilgili taraf (kurum/firma) ile paylaşılmasıdır.

Alan adı tescilinde ICANN kurallarına bağlı olarak melibera.com whois bilgilerini ICANN nin zorunlu koştuğu ve belirleyeceği kurum veya firmalara iletebilir.

Domain tescilinde; zorunlu olarak Domain Operatörüne aktarılan hesap ve whois bilgilerini Domain Operatörü kendi işleyişleri için kayıt edebilir ve işleyebilirler.

 

Güvenlik

Melibera.com verinin mutlak güvenliği için gerekli teknolojik tedbirleri almaktadır. Ancak hiçbir teknolojik sistem %100 güvenli değildir.

Melibera.com´un hatalı kullanım ya da kişisel bilgilerinize yetkisiz erişim gibi riskleri önlemek yada minimum seviyeye indirmek için gerekli tedbirleri almaya ve bu yönde bilgilendirici yayın yapmaya çalıştığını bilmenizi isteriz.

Özellikle online işlem sırasında kullanılan kredi kartı bilgilerinin 128 bit şifreleme teknolojisi ile tarafınızdan alınıp bankaya ve kredi kartı aracı firmasına iletilmektedir.

 

Toplanan Verilerin Doğruluğu

Melibera.com ziyaretçisi tarafından girilmiş olan eksik yada yanlış bilgiyi, ziyaretçisinden gelecek yeni bilgi veya çapraz sorgulama yöntemi ile elde edeceği doğru bilgi ile değiştirebilir yada silebilir.

 

Değişiklikler

Melibera.com olarak bildirimde bulunmadan bu Gizlilik Sözleşmesini, Siteyi yada bu sayfalara erişimi değiştirebilir yada kaldırabilme hakkı mevcut olup işlem yapabilir.


Top