X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

Melibera web hizmetleri 2014 yılında faaliyete girmiş bir web hizmetleri firmasıdır. 2014 Yılında çıktığımız yolda müşterilerimize sorunsuz hizmet ve müşteri memnuniyeti anlayışı ile hizmet kalitesini her geçen yıl arttırmıştır.

Hosting ve web tasarım hizmetinde yılların vermiş olduğu tecrübe ve alanında profesyonel bir ekiple birlikte titiz çalışmalar sergiliyoruz. Melibera hizmet anlayışı ile hizmetlerinizin 7/24 erişilebilir olması için sunucularımızın güvenlik ve güncelliğini ön planda tutmaktayız. Böylece alacağınız hizmetler konusunda en kaliteli hizmeti sizlere uygun fiyat politikası kapsamında garantili bir şekilde sunuyoruz.

Vizyonumuz

Vermiş olduğumuz hizmetlerde temel amacımız, Sektör trendlerini yakalayarak sektörün öncü firmalarından olmaktır. Bu nedenle garantili hizmet kapsamında çalışmalarımızı sürdürerek sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaç edinmiş bulunuyoruz. 

Misyonumuz

Melibera olarak kuruluş amacımız, Müşteri memnuniyet oranımızı ilk kurulduğumuz günden itibaren en üst seviyede tutacak hizmetler vermektir.

 


Top