SEO

SEO Hizmeti

Google sıralamalarında üst sıralarda olmak her zaman işinizde sizi bir adım önde tutacaktır. Normal hayatta reklam çalışmasına yapılan yatırım uzun yıllar müşterilerinizin aklında kalmanınızı sağlarken, maalesef internet ortamında bu işler bu şekilde yürümemekte. İnternette reklam çalışması ile akılda kalmak maalesef çok zor bir ihtimal. Elbetteki sadık müşterileriniz olacaktır ancak internette ortamında müşteri kaybetmeniz bir yazım hatasına bakmaktadır. Örneğin Web Tasarım ana başlıklı bir web sayfanız olduğunu düşünelim. Müşteriniz web sitenizin adını unuttu yada yanlış yazdı ve tarayıcısı onu google sonuçlarına yönlendirdi. Evet o andan itibaren müşteriniz için bittiniz. Artık müşteriniz google´da web tasarım kelimesinde yer alan ilk 3 siteden bir tanesine tıklayacak ve bundan sonra ki çalışmalarını çok büyük bir ihtimal o sitede devam ettirecek.

Yukarıda ki örnekten de görülebileceği gibi reklamdan ziyade internet ortamında SEO çalışması önem kazanmaktadır. Yapacağınız yada yaptıracağınız SEO çalışmaları ile ana kelimenizde sıralamalarda yükselebilir ve yeni müşteriler kazanabilirsiniz.

Melibera web hizmetleri olarak SEO çalışmalarınıza talibiz. Sektörünüz ile ilgili yapacağımız ön çalışmalar ile profesyonel bir şekilde web sitenize bir yol haritası çizerek web sitenizin Google´da daha üst sıralara çıkarak işlerinizin ve web sitenizin trafiğinin artacağını garanti ediyoruz.

Kurumsal SEO

Kurumsal SEO ile kurumsal web sitenize özel çalışmalar yaparak firmanızı Google sıralamalarında daha üst noktalara çıkararak müşterilerinize daha hızlı ulaşmanızı sağlıyoruz. Anlaşma öncesinde web sitenizin durumunu ve sektör analizini yaparak firmanızın ihtiyacı olanları belirliyoruz. Beraber çizdiğimiz yol haritasının ardından çalışmalara başlıyoruz ve vaad ettiğimiz süre içerisinde sizi anlaştığımız sıralamaya taşıyoruz.

Bireysel SEO

Bireysel SEO hizmetimiz ile kişisel web sitelerinize özel SEO çalışması yapıyoruz. Bireysel SEO çalışmaları kurumsal SEO çalışmalarına göre daha kolay bir işlemdir. Bunun nedeni sürekli içerik girilerek web siteniz canlı tutulmaktadır. Böylece daha pratik yoldan daha hızlı bir şekilde sonuca ulaşabilmekteyiz.

Sizde Melibera web hizmetlerinin SEO hizmetinden faydalanarak google sıralamalarında hızlı bir şekilde yükselişe gelebilirsiniz. Yapacağımız çalışmalar sonrasında Melibera ile devamlı olarak çalışmak isteyeceğinizi garanti ediyoruz.

14 Gün iade garantisi

Hosting hizmetlerinde 14 gün para iadesi bulunmaktadır.

Bitirme Garantisi

İşinize siz kadar önem veriyoruz ve aldığımız projelerde sonuna kadar yanınızda oluyoruz.

Sizde bir web sitesi sahibi olun!
750 TL´den başlayan fiyatlarla