Mobil Uygulama

Mobil Uygulama

Gün geçtikçe insanlar işlerini daha fazla telefon üzerinden yapmaya başlamakta. Geçtiğimiz yıllarda başlayan telefon alışkanlığı günümüzde uygulama merakına dönümeye başladı ve artık insanlar web sitelerini dahi uygulamalar üzerinden ziyaret etmeye başladı. Hal böyle oluncada mobil uygulama sektörüde kendini geliştirmeye başladı ve sektör olarak büyük gelişmeler yaşanmaya başlandı.

Bir web sitesi sahibi iseniz sizde Google Play üzerinde muhakak yer almak zorundasınız ve kesinlikle sizinde bir uygulamaya sahip olmanız gerekmektedir. Böylece yeni bir hizmet sunmaya başladığınızda müşterilerinizi tek tek aramak, mesaj göndermek yada mail göndermek gibi sıkıntılı ve yasa dışı işlemler yapmak zorunda kalmazsınız ve mobil uygulamanızı kendi isteği ile indiren yani sizin hakkınızda bilgi sahibi olmak isteyen kişilere uygulama üzerinden bildirim gönderebilir ve böylece tüm kullanıcılarınız firmanız hakkında ki yeniliği telefonunun ekranında görerek yeniliğinizden haberdar olabilirler.

Günümüzde mobil oyun sektörüde kendini gün geçtikçe daha fazla geliştirmekte ve mobil oyun sahipleri ciddi miktarlarda paralar kazanmakta. Sizde bir uygulamaya sahip olmak istiyorsanız ve bu uygulama üzerinden gelir elde etmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir ve yazdırmak istediğiniz mobil uygulama hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

14 Gün iade garantisi

Hosting hizmetlerinde 14 gün para iadesi bulunmaktadır.

Bitirme Garantisi

İşinize siz kadar önem veriyoruz ve aldığımız projelerde sonuna kadar yanınızda oluyoruz.

Sizde bir web sitesi sahibi olun!
750 TL´den başlayan fiyatlarla